تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - خبر خوب برای پرسپولیسی ها : اولادی برای دربی استارت زد
به امید موفقیت پرسپولیس

خبر خوب برای پرسپولیسی ها : اولادی برای دربی استارت زد

یکشنبه 20 شهریور 1390 07:10 ب.ظ

نویسنده : Erfan

كانون هواداران پرسپولیس:

اولادی در تست ها و تمرینات صبح سربلند بیرون آمد و یقینا در تست های بعدازظهر هم موفق خواهد بود. اولادی امروز بدون درد و هیچ مشکلی تمرینات ویژه ای را پشت سر گذاشت

 مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که با مصدومیت شدیدی مواجه شده بود، صبح امروز در مجموعه ورزشی درفشی فر برای دربی 71 استارت زد.

 مهرداد اولادی مهاجم ارزنده تیم فوتبال پرسپولیس پس از سپری کردن دوران مصدومیتش، صبح امروز (یکشنبه) تمرینات ویژه ای را زیر نظر کادر پزشکی تیم انجام داد.

 چشمه سری پزشک تیم پرسپولیس در خصوص وضعیت اولادی گفت: مهرداد، دویدن و کار با توپ مخصوص و تست های مختلف را انجام و نشان داد که روند خوبی را طی می کند.

 

وی افزود: قصد داریم در تمرین بعدازظهر نیز تست های نهایی را از این بازیکن بگیریم تا مطمئن شویم او آمادگی حضور در تمرینات اختصاصی را دارد. ضمن اینکه در تست ها و تمرینات صبح سربلند بیرون آمد و یقینا در تست های بعدازظهر هم موفق خواهد بود. اولادی امروز بدون درد و هیچ مشکلی تمرینات ویژه ای را پشت سر گذاشت.

پزشک پرسپولیس همچنین در مورد نوروزی افزود: هادی در حال حاضر دوران بدنسازی و تمرینات تاکتیکی را سپری می کند.

وی در خصوص علیرضا محمد تصریح کرد: درد پای محمد خیلی کم شده و دویدن را آغاز کرده و همچنین تمرینات بدنسازی را در دستور کار دارد و اگر در تست بعدازظهر که در خصوص ضربه با توپ مخصوص است، موفق عمل کند، به تمرینات اختصاصی خواهد پرداخت.

چشمه سری در مورد نورمحمدی نیز افزود: برای انگشت شکسته علیرضا، آتل سبک تری را در نظر گرفته ایم که او بدون مشکل می تواند در تمرینات شرکت کند.

پزشک سرخپوشان درباره حمیدرضا علی عسگری و محمد منصوری گفت: علی عسگری به دلیل سرماخوردگی جزیی تحت درمان است و منصوری زیر نظر کادر پزشکی مراحل درمانی اش را طی می کند.

 تمرین سرخپوشان از ساعت 10 صبح امروز (یکشنبه) پشت درهای بسته برگزار شد و تمرین بعدازظهر از ساعت 18 در مجموعه ورزشی درفشی فر پیگیری خواهد شد.

گزارش تمرین امروز صبح سرخپوشان

سایت گل – تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس هم امروز صبح طبق روال روزهای گذشته برگزار شد تا بازیكنان این تیم خود را آماده بازی با استقلال بكنند.

به گزارش سایت گل، در ابتدای تمرین صبح امروز قرمزپوشان، حمید استیلی سرمربی پرسپولیس از تمامی خبرنگاران و هوادارانی كه با درهای بسته مواجه شدند، بابت این مسئله از آنها عذرخواهی كرد.

علی كریمی ستاره تیم فوتبال پرسپولیس كه همه هواداران این تیم امید به ساق‌های جادویی این بازیكن دارند، طبق روال گذشته‌اش، زودتر از سایر بازیكنان به تمرین آمد. البته شماره 8 سرخ‌ها این‌بار همراه دو فرزندش هاوش و هیرسا به تمرین آمد.

از نكات ویژه تمرین امروز پرسپولیس، حضور فعال مهرداد اولادی بود كه پا به پای دیگر بازیكنان 70 دقیقه به تمرین پرداخت. از قرار معلوم مهرداد اولادی مهاجم سرخپوشان می‌تواند در دربی حضور پیدا كند و این یعنی آسوده‌خاطری حمید استیلی از نوك حمله تیمش است.

علیرضا محمد دیگر مصدوم پرسپولیس هم در تمرینات امروز حضور داشت و طبق گفته پزشكان قرار است از وی تستی بگیرند كه ببینند این بازیكن می‌تواند به بازی با استقلال برسد یا خیر.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -