تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - آتوسا حجازی: پرسپولیسی ها مردانگی را در حق پدرم تمام کردند
به امید موفقیت پرسپولیس

آتوسا حجازی: پرسپولیسی ها مردانگی را در حق پدرم تمام کردند

دوشنبه 30 خرداد 1390 04:29 ب.ظ

نویسنده : Erfan

كانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

قلعه نوعی کمبود دارد / علیرضا حقیقی از مادرم رخصت گرفت تا پیراهن پدر را بپوشد

اظهارات امیر قلعه نوعی در برنامه 90 باعث دلخوری خانواده حجازی شد تا جایی که دختر آن مرحوم با یادآوری حرکت پرسپولیسی ها در گرامیداشت نام پدرش ادعا کند امیر قلعه نوعی از جنازه حجازی هم می ترسید.

پس از آن‌که آتیلا حجازی پسر ناصر حجازی به طور تلویحی از امیر قلعه‌نویی انتقاد کرد، آتوسا حجازی، دختر اسطوره فوتبال ایران نیز به حرف آمد و از سرمربی سابق استقلال انتقاد کرد. آتوسا در گفت‌وگویی در پاسخ به این سوال که می‌گویند شما از امیر قلعه‌نویی دلخور هستید؟ می‌گوید: بله، صددرصد دلخور هستم. آن شبی که این آقا به برنامه 90 رفت خیلی‌ها با من تماس گرفتند. من آن شب برنامه 90 را کامل دیدم و با شنیدن حرف‌های این آقا، خیلی حالم بد شده بود. از روزنامه‌ها تماس گرفتند که جوابش را بدهم اما گفتم بعدا صحبت می‌کنم.

من می‌گویم اگر ایشان می‌خواست خاطره تعریف کند 3 روز زودتر تعریف می‌کرد تا بابام زنده باشد و جوابش را بدهد.

 

اگر آن موقع می‌گفت بابای من هم جوابش را می‌داد. قلعه‌نویی خیلی ادعای مسلمانی دارد اما اگر مسلمان است درست نیست پشت سر مرده حرف بزند.

 

آتوسا حجازی ادامه می‌دهد: «این حرکت ایشان خیلی زشت بود. این آقا دیگر اسم پدرم را به زبان نیاورد. من از ایشان خواهش می‌کنم دیگر اسم پدرم را به زبان نیاورد چون پدرم در آن دنیا هم ناراحت می‌شود که کسی مثل قلعه‌نویی اسمش را به زبان بیاورد.

 

رضا صادقی یک آهنگ دارد که می‌گوید: "واسه شیر خسته موش هم یلی می‌شه و می‌غرد" آن شیری که در این شعر می‌گوید شیر خسته است اما پدرم دستش از دنیا کوتاه است و خوب نیست پشت سر ایشان حرف بزند. اگر ایشان دوباره اسم پدرم را بیاورد جوابش را می‌دهم. همین آقا حاضر است تمام ثروت و افتخاراتش را بدهد و یک هزارم محبوبیت پدرم را داشته باشد.

 

ایشان حتی به مردن پدرم هم حسادت می‌کند. آدم از پرسپولیسی‌ها انتظار نداشت اما علیرضا حقیقی از مادرم اجازه گرفت و با پیراهن پدرم بازی کرد. بقیه بازیکنان پرسپولیس هم با پیراهن‌هایی که عکس پدرم بود وارد زمین شدند و خود علی دایی هم مشکی پوشید و در استادیوم حاضر شد اما این آقا حتی در خاطره‌ای که تعریف کرد هم خودش را بالا برد چون کمبود دارد و پشت سر مرده حرف می‌زند اما مردم فهم و شعور دارند و خوب قضاوت می‌کنند. به خاطر اینکه قلعه‌نویی در مراسم پدرم نبود هم از ایشان تشکر می‌کنم چون پدرم خوشحال شد که ایشان در مراسش شرکت نکرد. من فقط درد دل کردم
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 30 خرداد 1390 04:31 ب.ظ