تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - کاشانی: ایرماتف یك صدم علی افتخار ندارد اما...
به امید موفقیت پرسپولیس

کاشانی: ایرماتف یك صدم علی افتخار ندارد اما...

سه شنبه 23 فروردین 1390 09:42 ب.ظ

نویسنده : Erfan

كانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

پرسپولیس در شرایطی ذوب‌آهن را شكست داد كه جدا از انتقادهایی كه نسبت به شكل بازی این دو تیم وجود داشت، در یك نظرسنجی حدود 95 درصد از هواداران این تیم هم شكست را برایش پیش‌بینی كرده بودند اما نه تنها چنین نشد بلكه شاگردان دایی با ارائه یك بازی متفاوت، به خصوص در نیمه دوم پیروزی پرگلی را به دست آوردند اما در این میان نقش حبیب كاشانی هم غیرقابل انكار است. حمایت‌های او از دایی، باعث شد تا سرمربی پرسپولیس در سخت‌ترین روزهای كاری‌اش با اعتماد به نفس و اطمینان بیشتری ادامه دهد.

 

پرسپولیس، مسابقه‌ای را برد كه خیلی‌ها از جمله هوادارانش احتمال باختش را بیشتر می‌دانستند.
بعد از اتفاقات دربی و با وجود بازی‌های خوبی كه ارائه می‌دادیم اما نتایج آن طور كه می‌خواستیم به دست نیامد. به همین دلیل هواداران دل شكسته بودند و در نظرسنجی قبل از بازی حدود 95 درصد شانس پیروزی تیم را كم و احتمال باخت را بیشتر می‌دانستند.

آنها قبل از بازی با بنیادكار هم اینطور پیش‌بینی كرده بودند كه نتیجه چیز دیگری بود اما واكنش شما بعد از این نظرسنجی چه بود؟

هواداران پرسپولیس در سرما و گرما كنار تیم‌شان بوده‌اند و این احساس ناامیدی آنها ما را ناراحت می‌كرد. به همین دلیل در جلسه فنی از آقای دایی خواهش كردم تا بازیكنان را در جریان نظرسنجی هواداران قرار دهد و به آنها بگویند كه هواداران دل شكسته‌اند.

و به نظر می‌رسد این اتفاق هم افتاد؟
بله، خوشبختانه بازیكنان تیم شرایط را به خوبی احساس كردند و با ارائه یك بازی خوب و كسب 3 امتیاز باارزش، شادی را برای هواداران فهیم پرسپولیس به ارمغان آوردند.

تیم ذوب‌آهن را چطور ارزیابی می‌كنید؟
ما با تیمی بازی داشتیم كه روی نیمكتش یك سرمربی بادانش و كاربلد نشسته و درون زمین هم بازیكنان مستعد و بسیار خوبی دارد. پیروزی با ارزش آنها مقابل الریان در قطر كه جا دارد به سهم خود به مجموعه باشگاه ذوب‌آهن هم به خاطر این پیروزی تبریك بگویم، باعث شده بود تا با روحیه خوب مقابل پرسپولیس قرار بگیرند.

اما در پایان نتیجه بازی به سود پرسپولیس تمام شد.

بله، ببینید آقای دایی خیلی منطقی بازی را اداره و بعد از گذشت دقایقی از بازی برنامه‌هایشان را در زمین پیاده كردند و در اواخر نیمه اول هم توسط فشنگچی به گل رسیدیم.

نیمه دوم پرسپولیس بهتر بازی كرد.
طبیعی بود كه آنها برای جبران گل خورده، فشار حملات‌شان را بیشتر كنند اما پرسپولیس روی كارهای تمرین شده، به خصوص در ضد حملات به 2 گل دیگر دست پیدا كرد. در واقع ما یكی از بازی‌های منطقی و خوب پرسپولیس را شاهد بودیم و به نظرم آقای دایی، نیمه مربیان را بردند تا هواداران همچنان به كسب سهمیه آسیایی امیدوار باشند.

طی هفته‌های گذشته، انتقادهای زیادی از علی دایی، به خاطر نوع بازی پرسپولیس شنیده می‌شد اما شما به شدت از ایشان حمایت كردید؟
به نظرم این كمترین كاری بود كه می‌توانستم انجام دهم. آقای دایی عمرش و سلامتی‌اش را برای فوتبال این مملكت گذاشته است. من در ازبكستان دیدم كه عكس‌های ایرماتف داور فوتبالشان را كه یك صدم افتخارات دایی را هم ندارد در سطح شهر نصب كرده‌اند، پس حمایت من از دایی كمترین كاری بود كه انجام دادم. مطمئنم با دانش ایشان و توانایی بازیكنان، هواداران باز هم شاهد روزهای خوب پرسپولیس خواهند بود.

در لیگ قهرمانان آسیا، از گروه‌تان صعود می‌كنید؟
حداقل به عنوان تیم دوم.

بیشتر توضیح می‌دهید؟
در گروهی كه ما قرار داریم، غیر از پرسپولیس دو تیم دیگر هم دو امتیازی هستند. شخصاً بسیار امیدوارم كه با پیروزی مقابل بنیادكار در بازی برگشت شروع خوبی داشته باشیم و حداقل به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود كنیم.

و صحبت پایانی.

ممنون و یك بار دیگر از حمایت هواداران كه همیشه كنار تیم بوده‌اند تشكر می‌كنم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -