تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - درگیری در تمرین پرسپولیس
به امید موفقیت پرسپولیس

درگیری در تمرین پرسپولیس

جمعه 5 فروردین 1390 08:58 ب.ظ

نویسنده : Erfan

كانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس 5 روز مانده به دربی 70 با حواشی‌های متفاوتی دنبال می‌شود.

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تهران از ساعت 16 بعد از ظهر روز پنجشنبه در ورزشگاه درفشی فر دنبال شد.
در این تمرین كه كلیه بازیكنان حضور داشتند بازیكنان پس از گوش دادن به حرف‌های دایی بدن‌های خود را گرم كردند و سپس به پاسكاری در حال حركت، سانتر از جناحین و ضربه به گل، شوت‌زنی به دروازه با یار فرضی و حمله به دفاع پرداختند.

نكته حاشیه دار در تمرین روز پنجشنبه این بود كه حدود 50 هوادار در تمرین قرمز‌پوشان حضور یافتند. آنها در هنگام خروج از ورزشگاه درفشی فر به دلیل نتایج ضعیف پرسپولیس در لیگ برتر به بازیكنان هشدار دادند در صورتی كه در دربی 70 بازنده باشند بهتر است دیگر در تمرین پرسپولیس شركت نكنند همین موضوع باعث ناراحتی بازیكنان پرسپولیس شد. در همین هنگام سریعا لیدر‌های پرسپولیس وارد عمل شدند و ابتدا درگیری سختی با 50 هوادار پیدا كردند سپس این درگیری به درگیری فیزیكی كشیده شد تا حدی كه دایی تمرین را قطع كرد و از هواداران خواست تا دربی 70 آرامش را در تمرینات پرسپولیس حكمفرما كنند اما باز هم این كار باعث نشد تا این درگیری تمام شود.

پس از دقایقی كه از این درگیری سپری شد حتی ماموران انتظامات مجموعه ورزشی درفشی فر هم دخالت كردند اما این مشكل به بیرون از ورزشگاه كشیده شد.
برخی بازیكنان نیز قصد داشتند در این درگیری دخالت كنند اما با ممانعت علی دایی مواجه شدند.

در همین هنگام یكی از هواداران كه از این صحنه فیلمبرداری كرده بود توسط لیدر‌ها دوربین او چك شد تا فیلم این ماجرا به بیرون از ورزشگاه كشیده نشود.
در صورتی كه این مشكلات باز هم در تمرین پرسپولیس پیش آید علی دایی قصد دارد تا تمرینات پرسپولیس را تا روز دربی 70 پشت در‌های بسته برگزار كند.

اما در تمرین روز پنجشنبه پرسپولیس وحید هاشمیان و علیرضا محمد بدون درد تمرینات وی‍ژه‌ای را نسبت به سایر بازیكنان كه بیشتر كار با توپ بود انجام دادند اما مصدومیت جزئی غلامرضا رضایی باعث شد تا این بازیكن اختصاصی تمرین كند تا نگرانی دایی را برای دربی دو چندان نماید.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس بعد‌از ظهر جمعه پیگیری خواهد شد
گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس تهران روز چهارشنبه در یكی از حساس ترین دیدار‌های لیگ برتر به مصاف استقلال تهران در ورزشگاه آزادی خواهد رفت.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -