تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - پایان سال 89 برای پرسپولیس تلخ بود
به امید موفقیت پرسپولیس

پایان سال 89 برای پرسپولیس تلخ بود

یکشنبه 29 اسفند 1389 05:26 ب.ظ

نویسنده : Erfan

كانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

در روز 29 اسفند 89 تیم فوتبال پرسپولیس در ساعت 15:30 به مصاف ملوان بندر انزلی رفت. ملوانی ها میزبان تیم پایتخت بودند؛قضاوت این دیدار نیز بر عهده تورج حق وردی بود.

پرسپولیس در دقیقه 15 روی ضربه ایستگاهی به گل رسید؛زننده گل پرسپولیس امیرحسین فشنگچی بود؛اما در دقیقه 25 حیدری بازیكن ملوان بازی را به تساوی كشاند؛این آخر كار نبود و پزمان نوری دوباره دروازه تیم سابقش را در نیمه دوم باز كرد.

مازیار زارع در دقیقه 42 از زمین بازی خارج شد و به جای او تیاگو فراگو وارد زمین شد؛زارع گریه كنان به رختكن رفت؛این مساله میتواند پرسپولیس را دوباره به حاشیه ببرد؛دركل پرسپولیس در این فصل حواشی زیادی داشت كه از رفتن آقا كریم شروع شد،شیث رضایی ادامه داد،حقیقی نیز همینطور و تصمیم گیری دایی در این دیدار نیز می تواند بر حواشی تاثیر گذار باشد.

در كل پرسپولیس خوب بازی نكرد و شایسته پیروزی در این دیدار نبود.می توانم قول بدهم كه اگر پرسپولیس همینگونه به كار خود ادامه دهد در روز دهم فروردین سال 1390 با شكستی سنگین دربرابر استقلال رو به رو خواهد شد.

شاید این شكست موجب این شود كه علی دایی فكری به حال خط دفاعی خود بكند،چون با علیرضا نورمحمدی و سامان آقازمانی نمیشود به این تیم در دربی 70 امیدوار بود.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -