تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - كمالوند: فردوسی‌پور خجالت نكشید كه تقاضای بخشش كریمی را كرد؟/ تا آخرین هفته لیگ علیه عادل مصاحبه می‌كنم/ او می‌ترسد به صورت زنده با من صحبت كند/ ول كن عادل نیستم، می‌روم پیش استاندار و نماینده‌های مجلس
به امید موفقیت پرسپولیس

كمالوند: فردوسی‌پور خجالت نكشید كه تقاضای بخشش كریمی را كرد؟/ تا آخرین هفته لیگ علیه عادل مصاحبه می‌كنم/ او می‌ترسد به صورت زنده با من صحبت كند/ ول كن عادل نیستم، می‌روم پیش استاندار و نماینده‌های مجلس

یکشنبه 22 اسفند 1389 04:10 ب.ظ

نویسنده : Omid

كانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

شاید فردوسی‌پور در حال حاضر پرسپولیسی نباشد ولی آن زمان طرفدار این تیم بود. فكر نمی‌كنم ایرادی هم داشته باشد و حتی خود من هم پرسپولیسی هستم

حضور مجتبی شریفی در برنامه هفته گذشته نود چندان برای عادل فردوسی‌پور خوشایند نبود. رئیس كمیته انضباطی در آن برنامه یك اتفاق پشت پرده را باز كرد و خطاب به فردوسی‌پور گفت:« تو چرا به من زنگ زدی و گفتی كه محرومیت علی كریمی را كم كنم.» همین موضوع برای عادل دردسر بزرگی درست كرده و این بهترین فرصت برای امیر قلعه‌نویی و فراز كمالوند است تا علیه مجری برنامه نود موضع بگیرند.

 

 كمالوند كه در كنفرانس مطبوعاتی علیه فردوسی‌پور جملاتی را به زبان آورد حالا صحبت‌های مفصل‌تری را انجام می‌دهد. او در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار سایت گل حرف‌هایش را اینگونه آغاز می‌كند:«‌ به حرف‌هایی كه در مورد عادل زدم اعتقاد كامل دارم. او برای بخشش محرومیت كرار 5بار برنامه گذاشت و حتی حقوق‌دان آورد تا در این مورد بحث كند. حتی اگر یك نفر قتل می‌كرد این همه برایش برنامه نمی‌گذاشتند ولی نمی‌دانم چرا فردوسی‌پور می‌خواهد پدر جاسم كرار را در بیاورد.»
 او ادامه می‌دهد:« تمام مشكل فردوسی‌پور با من و تراكتورسازی از سال گذشته شروع شد، یعنی زمانی كه بحث اس ام اس ها به وجود آمد. آدم كه نباید اینقدر كینه‌ای و عقده‌ای باشد و شمشیر را از رو بكشد. او یك سال و نیم است كه به صورت زنده با من صحبت نمی‌كند چون از من می‌ترسد. او با آدم‌هایی می‌خواهد صحبت كند كه آنها را گوشه رینگ ببرد و هر چه دلش خواست بگوید.»
 كمالوند كه با عصبانیت زیادی حرف می‌زند، تأكید می‌كند:«‌ آقای فردوسی‌پور، واقعا تو خجالت نكشیدی كه به شریفی زنگ زدی و گفتی محرومیت كریمی را كم كن؟ اگر بخشیدن بد است چرا برای جاسم كرار 5بار برنامه درست كردی، مگر تو كارمند باشگاه استیل آذین هستی كه به كمیته انضباطی زنگ می‌زنی و می‌گویی كریمی را ببخشید. تو با امیر قلعه‌نویی هم مشكل داری و به همین دلیل برای سپاهان مشكل درست می‌كنی.»
 كمالوند در پاسخ به این سوال كه فكر نمی‌كنید فردوسی‌پور مجری سالمی است و در مورد موضوع محرومیت كریمی منظور خاصی نداشته است، می‌گوید:«‌اگر فردوسی‌پور سالم است چرا از كمیته انضباطی تقاضای بخشش كریمی را دارد. در ضمن سوال من این است كه وقتی كریمی در بازی استیل آذین و تراكتورسازی به سینه داور زد، چرا فردوسی‌پور این موضوع را به طور دقیق بررسی نكرد. مگر او از باشگاه استیل آذین حقوق می‌گیرد كه تقاضای بخشش كریمی را می‌كند. مثل این می‌ماند كه یك نفر بگوید دست به آتش نزنید كه شما را می‌سوزاند ولی خودش دست به آتش بزند.»
 كمالوند كه سال گذشته در برنامه نود به فردوسی‌پور گفت كه تو پرسپولیسی هستی، در پاسخ به این سوال كه آیا قبول دارید فوتبالی‌ها نباید مسائل شخصی و گفت‌وگوی خصوصی خود را به رسانه‌ها بكشند، می‌گوید:« شاید من نباید در آن برنامه آن حرف را می‌زدم و می‌گفتم كه عادل پرسپولیسی است. الان هم می‌گویم كه شاید فردوسی‌پور در حال حاضر پرسپولیسی نباشد ولی آن زمان طرفدار این تیم بود. فكر نمی‌كنم ایرادی هم داشته باشد و حتی خود من هم پرسپولیسی هستم. حتی مسئولان مملكت هم طرفدار پرسپولیس یا استقلال هستند ولی سوال من این است كه آیا این درست است كه فردوسی‌پور به تخریب شخصیت دیگران بپردازد.»
 كمالوند در پایان حرف‌هایش خاطرنشان می‌كند:« من ول كن این موضوع نیستم و پیش استاندار و نماینده‌های مجلس خواهم رفت تا خیلی از مسائل برایم روشن شود. تماس عادل با كمیته انضباطی مشكوك بوده و او باید در برنامه این هفته نود در مورد كاری كه كرده به مردم توضیح بدهد. من تا آخرین هفته لیگ مدام علیه فردوسی‌پور مصاحبه می‌كنم تا او در برنامه نود از هواداران تراكتور عذرخواهی كند. من آویزان این برنامه نیستم كه عادل بخواهد صحبت‌هایم را ضبط كند و هر قسمتی را كه خودش خواست را ضبط كند.»


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -