تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - امکان ندارد تاریخ شهرآورد را تغییر دهیم
به امید موفقیت پرسپولیس

امکان ندارد تاریخ شهرآورد را تغییر دهیم

پنجشنبه 21 بهمن 1389 06:43 ب.ظ

نویسنده : Erfan

کانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

سازمان لیگ اعلام کرد امکان تعویق بازی استقلال و پرسپولیس وجود ندارد و این دو تیم باید در تاریخ ششم فروردین ماه با یکدیگر دیدار کنند.

برگزاری شهرآورد تهران در ایام نوروز اعتراض دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به دنبال داشته اما با این وجود سردار عزیز محمدی" رییس سازمان لیگ اظهار داشت: اعتراض های باشگاه استقلال و پرسپولیس به اطلاع سازمان لیگ رسیده ولی باید عرض کنم امکان جابجایی در برنامه لیگ وجود ندارد و این دو تیم باید در تاریخ ششم فروردین ماه به مصاف هم بروند.

عزیزمحمدی در ادامه با تشریح برنامه های سازمان لیگ تصریح کرد: برنامه دو تیم تا پیش از فرا رسیدن سال 1390 پر است و عملا امکان برگزاری شهرآورد در سال 89 وجود ندارد. اما در سال 90 ، تیم ملی فوتبال کشورمان در تاریخ نهم دی ماه که فیفا دی است با یک تیم خارجی بازی می کند. پس در تاریخ های یازدهم و دوازدهم فروردین به واسطه این بازی و مسایل دیگر نمی توانیم برای استقلال و پرسپولیس بازی بگذاریم. از سوی این دو تیم در تاریخ 16 و 17 فروردین ماه نیز در لیگ قهرمانان آسیا به میدان می روند ، پس بهتر آنکه دربی در همان تاریخ تعیین شده برگزار شود.

آیا امکان برگزاری بازی پس از فروردین ماه وجود ندارد؟!

عزیزمحمدی در پاسخ به این پرسش می گوید: خیر. ما همین جوری از برنامه های خود عقب هستم. تیم های استقلال ، پرسپولیس و سپاهان درگیر لیگ ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا هستند و باید این موارد را نیز درنظر گرفت. بازی سپاهان و پرسپولیس در جام حذفی برگزار نشده و سپاهان یک بازی معوقه نیز در لیگ دارد. اگر تمام این موارد را در نظر گیریم به این نتیجه می رسیم که سازمان لیگ بهترین زمان ممکن را برای برگزاری شهرآورد در نظر گرفته است.

رییس سازمان لیگ در پایان با انتقاد از رسانه ها عنوان داشت: ما انتظار داریم رسانه ها کمک حال سازمان لیگ باشند و این موارد را به اطلاع علاقه مندان به فوتبال برسانند تا آنها بدانند که به چه دلیل سازمان لیگ، شهرآورد را در ایام نوروز برگزار می کند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -