تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - عسگری: داور دربی قطعا ایرانی است
به امید موفقیت پرسپولیس

عسگری: داور دربی قطعا ایرانی است

دوشنبه 18 بهمن 1389 12:31 ق.ظ

نویسنده : Omid

کانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

سرپرست كمیته داوران گفت: با توجه به موفقیت داوران ایرانی در دربی‌های گذشته دیدار آینده پرسپولیس و استقلال هم قطعا ایرانی خواهد بود.

حسین عسگری با اعلام رضایت از عملكرد داوران در دیدارهای برگزار شده لیگ برتر در روز شنبه گفت: با پیگیری هایی كه از ناظرین داوری داشته ام بازی های دیروز مشكلی از نظر داوری نداشتند .البته در بازی پرسپولیس و نفت بر سر پنالتی بحث ایی شده بود كه من با دیدن تصاویر تلویزیونی تصمیم تركی را تایید می كنم. داور خوب ما در آن صحنه به درستی قضاوت كرد و خطا كاملا روی مهاجم پرسپولیس درست بود و باید پنالتی اعلام می شد.

عسگری از ایجاد اتاق آنالیز داوری خبر داد و گفت: به دنبال این هستیم تا دستگاه های لازم برای ایجاد اتاق آنالیز داوری تهیه كنیم تا برای بازبینی صحنه های مشكوك مشكلی نداشته باشیم و مطمئنا اگر این اتاق ایجاد شود می توانیم سریعا درباره درستی و یا نادرستی تصمیم داوران اظهار نظر كنیم و آن را از طریق سایت فدراسیون اعلام كنیم تا به طور اتوماتیك وار جلوی جوسازی علیه داوران گرفته شود.

سرپرست كمیته داوران درباره حضور 5 تیم داوری ایران در رقابت های باشگاهی آسیا از جمله لیگ قهرمانان آسیا و AFC CUP گفت:فغانی،تركی ،جهانبازی ،مظفری زاده ،كامرانی فر ،كریمی ،بخشی زاده ،سخندان ،ابوالفضلی،قهرمانی ،فروغی ،علی نژادیان و كهوری داوران ایرانی هستند كه در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و AFC CUP به خوبی قضاوت می كنند و حضوری فعال دارند و این نشان از قدرت داوری ایران به آسیا دارد.

عسگری در پایان درباره شایعه ایرانی نبودن داور دربی گفت: داور دربی قطعا ایرانی است چرا كه داوران ایرانی كه قبلا این بازی را از حدود دو سال پیش قضاوت كرده اند موفق بوده اند و توانسته اند قضاوت های خوبی به نمایش بگذارند.مطمئن باشید كه تیم داوری ایرانی دیدار سنتی استقلال و پرسپولیس را در دور برگشت لیگ برتر قضاوت خواهند كرد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -