تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - کوتاه از پرسپولیس
به امید موفقیت پرسپولیس

کوتاه از پرسپولیس

دوشنبه 18 بهمن 1389 12:28 ق.ظ

نویسنده : Omid

کانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

خبرهای چند خطی از پرسپولیس.

همه خط خورده‌ها روی سكو
آن قانون تكراری كه پیش از این یك خط در میان اجرا می‌شد دوباره وضع شده و خط خورده‌های لیست پرسپولیس موظفند به اجرای آن. به دستور علی دایی از این به بعد تمام بازیكنانی كه هر هفته از لیست 18 نفره پرسپولیس خط می‌خورند باید به ورزشگاه بروند و تماشاگر بازی باشند البته فقط در بازی‌های خانگی در ورزشگاه آزادی.

میاچ روی نیمكت، مولایی روی سكو
حضور ژلكو میاچ در پرسپولیس بار دیگر محمدرضا مولایی را سكونشین كرد. پیش‌تر به خاطر حضور مهدی تارتار بود كه در جریان بازی‌های پرسپولیس، مولایی روی سكوها می‌نشست و حالا هم كه میاچ آمده و قرار است روی نیمكت پرسپولیس بنشیند، باز قرعه به نام بدنساز پرسپولیس افتاده كه نیمكت را ترك كند و از روی سكو، تماشاگر بازی‌های تیم باشد.

MRI تكلیف حلافی را روشن می‌كند
برای مشخص شدن وضعیت و شدت آسیب‌دیدگی سعید حلافی، پرسپولیسی‌ها منتظر MRI این بازیكن هستند. حلافی كه این روزهایش را به جای تمرین به فیزیوتراپی و آب درمانی می‌گذراند از ناحیه كشاله آسیب دیده و به گفته پزشك پرسپولیس تا مشخص شدن نتیجه MRI، نمی‌توان درباره آسیب‌دیدگی او نظر دقیقی داد. حلافی این هفته و بعد از رفع تورم پای مصدومش، قرار است MRI بگیرد.

پروین زودتر از موعد برمی‌گردد

آسیب‌دیدگی رباط صلیبی محمد پروین اگرچه باعث حذف نام او از لیست پرسپولیس شد اما حالا پزشك پرسپولیس از بازگشت زود هنگام این بازیكن می‌گوید. به گفته دكتر زرینه، بهبودی زانوی محمد پروین خیلی سریع پیش رفته و او حالا حتی قادر به خم كردن زانویش هم هست كه با این روند، او به احتمال فراوان زودتر از آن پیش‌بینی پنج شش ماهه به فوتبال باز خواهد گشت.

برنامه جدید را آخر ماه می‌نویسند
برنامه‌های تمرینی پرسپولیس در یك ماه آخر سال را علی دایی بعد از بازی با شاهین برای بازیكنانش می‌نویسد. برنامه تمرین‌های پرسپولیس تا آخر بهمن ماه، بعد از بازگشت از اردوی امارات در اختیار سرخ‌ها قرار گرفته و برنامه جدید تمرین‌ها برای یك ماه آخر سال، بعد از بازی روز سی‌ام بهمن برابر شاهین بوشهر مشخص خواهد شد.

زیارت، به جای تمرین
تمرین فردای پرسپولیسی‌ها تعطیل است اما نه به خاطر كنفرانس مطبوعاتی كه باشگاه ترتیب داده بلكه به دلیل انجام یك سفر كوتاه درون شهری. قرار است بازیكنان، مربیان و دیگر اعضای تیم روز دوشنبه – فردا – و به جای تمرین، سفری چند ساعته و دسته جمعی به شهرری داشته باشند برای زیارت حرم شاه عبدالعظیم. زمان و برنامه دقیق این سفر هم امروز به پرسپولیسی‌ها اعلام می‌شود.

تربیت بدنی خراسان پیگیر مشكل مولایی

ماجرای انتقال رسمی محمدرضا مولایی به تهران هنوز در جریان است و مربی پرسپولیس پیگیر رفع مشكل‌های پیش رو. در این باره نامه تربیت بدنی استان خراسان هم دیروز به تربیت بدنی تهران رسید تا انتقال مولایی به تهران هرچه زودتر جنبه رسمی به خود بگیرد و او بدون دغدغه مشكلات اینچنینی در اختیار پرسپولیس باشد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -