تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - دایی: هر بازیكنی جای كریمی بود به شالكه می‌رفت
به امید موفقیت پرسپولیس

دایی: هر بازیكنی جای كریمی بود به شالكه می‌رفت

سه شنبه 12 بهمن 1389 02:16 ب.ظ

نویسنده : Erfan

Go to fullsize image

کانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

سرمربی پرسپولیس گفت: هر بازیكنی جای علی كریمی بود، این موقعیت را از دست نمی‌داد و به شالكه می‌رفت.


علی دایی در خصوص شرایط پرسپولیس تصریح كرد: شرایط تیم ما بسیار خوب است و در این بین تنها علیرضا محمد كه دچار مصدومیت است را در اختیار نداریم ولی وحید هاشمیان به تمرینات ما رسیده و با سایر بازیكنان كار می‌كند.
وی در خصوص تصمیم علی كریمی مبنی بر حضور در تیم شالكه آلمان و اینكه آیا این بازیكن با او درباره رفتن به فوتبال آلمان صحبت كرده یا خیر، ‌گفت: روز گذشته كریمی با من تماس گرفت و با هم صحبت كردیم. ایشان به من گفت كه شانس به او رو كرده و قصد دارد راهی شالكه شود. حتی برای عدم حضورش در پرسپولیس از من خیلی عذرخواهی كرد و من هم برای او آرزوی موفقیت كردم.

 

دایی تاكید كرد: هر بازیكنی جای علی كریمی بود شالكه را انتخاب می‌كرد و این موقعیت را از دست نمی‌داد. خیلی‌ها آرزو دارند در چنین باشگاهی بازی كنند و این نشان‌دهنده توانایی‌های كریمی است كه در چنین باشگاهی حضور پیدا می‌كند. وقتی كریمی با این سن و سال و مشكلاتی كه برایش به وجود آمده توانسته در بوندس لیگای آلمان و در تیمی كه قرار است در لیگ قهرمانان اروپا حضور پیدا كند، برود یك اتفاق مهم برای فوتبال ما رخ داده است چون مدت‌ها بود نماینده‌ای در آلمان نداشتیم. از صمیم قلب برای این بازیكن آرزوی موفقیت می‌كنم و امیدوارم روزهای خوبی را در این كشور سپری كند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال مبنی بر اینكه فیروز كریمی قصد دارد برای بازگشت شیث رضایی به پرسپولیس وساطت كند و آیا شما این وساطت را می‌پذیرید، گفت: ما صحبت‌هایمان را انجام داده‌ایم و این بازیكن در اختیار باشگاه است. صراحتا می‌گویم دیگر نمی‌توانیم با هم كار كنیم. فیروز كریمی از من بزرگتر است و برای ایشان احترام خاصی قائل هستم اما اتفاقاتی افتاد كه مجبورم صلاح تیمم را در نظر بگیرم. فكر می‌كنم عدم همكاری رضایی با پرسپولیس به سود من، ‌باشگاه و خودش خواهد بود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -