تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - حسین عبدی: دایی از این که من رای ندادم ناراحت نشد
به امید موفقیت پرسپولیس

حسین عبدی: دایی از این که من رای ندادم ناراحت نشد

جمعه 24 دی 1389 09:37 ب.ظ

نویسنده : Erfan

Go to fullsize image

کانون هوادران پیروزی (پرسپولیس):

مربی پرسپولیس اردوی این تیم در ترکیه را مناسب ارزیابی کرده و معتقد است که همه چیز نباید به نتیجه گیری خلاصه شود و باید دید که تیم با چه اهدافی به این اردو رفته است.

دو بازی دوستانه در اردوی ترکیه چطور بود؟
ما بازی های خوبی را انجام دادیم و البته می توانستیم بهتر باشیم. موضوع مهم این بود که تیم ما در دقایق ابتدایی گل می خورد و این موضوع تمرکز بازیکنان را به هم می ریخت. گل خورده هم باعث می شد که بازیکنان برای جبران نتیجه یک بازی باز را انجام دهند و این موضوع هم مشکلاتی را بوجود می آورد.


قبول دارید که کسب رتبه چهارم در این تورنمنت مثبت نبود؟

برد و باخت را می توان با دید مثبت و منفی نگاه کرد. مطمئنا اگر اول می شدیم خیلی خوب بود اما باید به دستاوردهای دیگر این اردو هم توجه کنیم و همچنین به اهدافی که کادر فنی در نظر داشت.


حضور میاچ را در پرسپولیس چطور ارزیابی می کنید؟

هنوز زود است که در این مورد حرف بزنیم اما مطمئنا آقای دایی با شناخت کامل او را به کادر فنی اضافه کرده و حضورش مثبت خواهد بود.


شما در انتخاب کاپیتان رای ندادید و همین موضوع حاشیه هایی را بوجود آورد. در این مورد صحبت می کنید؟
من حرفهایم را قبلا زدم و هیچ مشکلی هم بوجود نیامده. مهم این است که وقتی تصمیمی گرفته می شود بقیه از آن حمایت کنند تا انسجام تیمی شکل بگیرد.


دایی از این که شما در انتخابات شرکت نکردید ناراحت نشد؟

خیر، ناراحت نشد.


او حتی از شما نپرسید که چرا حاضر به رای دادن نشدید؟
ما در این مورد با هم صحبت کردیم و لزومی ندارد این موضوع به روزنامه ها کشیده شود. مهم این است که این تصمیم گرفته شد و همه باید حمایت کنند.


می گویند شما در تمرینات پرسپولیس برخورد خوبی با خبرنگاران نداشتید و با داد و فریاد از آنها خواستید که از تمرین بیرون بروند؟
من این موضوع را در رزونامه ها خواندم واتفاقا از دو خبرنگار پرسیدم که آیا برخورد بدی با شما صورت گرفته است که آنها جواب دادند خیر. سالن ورزشگاه درفشی فر خیلی کوچک است و بازیکنان باید به راحتی در این سالن تمرین کنند به همین دلیل امکانش وجود ندارد که جمعیت بیشتری در سالن باشد. حتی ما به پشت دروازه ها می رویم تا بازیکنان مشکل نداشته باشند. در آن روز چند خبرنگار و عکاس به سالن آمده بودند که من به آنها گفتم بعد از پانزده دقیقه از سالن بیرون بروند و هیچ برخورد بدی با آنها صورت نگرفت. اتفاقا با چای و قهوه از آنها پذیرایی شد. همه ادبیات و اخلاق من را می شناسند و من اهل این گونه مسائل نیستم.


در مورد وضعیت تیم ملی در جام ملت ها چه نظری دارید؟

خیلی خوشحالم که تیم ملی مقابل عراق برنده شد و خوشحال تر می شوم که ما این روند را ادامه دهیم. تیم ملی در این بازی بیشتر روی ضربات ایستگاهی تکیه کرده بود اما به نظر من تیم ما باید در حملات و رسیدن به گل تنوع تاکتیکی هم داشته باشد تا در بازیهای آینده با مشکل مواجه نشویم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -