تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - رونالدو: به پیروزی در نوکمپ خوش‌بین هستیم؛ طبیعی است در نوکمپ استقبال بدی از مورینیو شود
به امید موفقیت پرسپولیس

رونالدو: به پیروزی در نوکمپ خوش‌بین هستیم؛ طبیعی است در نوکمپ استقبال بدی از مورینیو شود

دوشنبه 8 آذر 1389 03:55 ب.ظ

نویسنده : Erfan

Go to fullsize image

کانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

رونالدو بر این باور است که مادریدی‌ها اشتیاق بردن بارسلونا را دارند.

 

کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید خوش‌بینانه به دیدار ال‌کلاسیکو می‌نگرد.

اولین کلاسیکوی فصل 11-2010 در نوکمپ برگزار می‌شود و مادرید یک امتیاز از رقیب پیش است. آنها در این فصل هنوز شکستی متحمل نشده‌اند و رونالدو مطمئن است می‌توانند رکورد خوب خود را مقابل بارسا هم ادامه دهند.

کاپیتان تیم ملی پرتغال درباره این که آیا ال‌کلاسیکو قهرمان را تعیین می‌کند گفت: «کلاسیکو شاید سرنوشت‌ساز باشد، اما ما فعلا خبر نداریم. چیزی که روشن است این است که می‌خواهیم برویم و پیروز شویم.

می‌دانیم دیدار بسیار مهمی است و خوش‌بینانه به دنبال پیروزی خواهیم بود. می‌دانیم که ممکن است این بازی در تعیین سرنوشت فصل مهم باشد.

این بازی ارزش بسیاری برای ما دارد. من تنها یک بازیکن تیم هستم و همه مسئولیت این را حس می‌کنیم که باید دیدار خوبی انجام دهیم. من نسبت به دیگران فشار بیشتری حس نمی‌کنم. من همیشه به دنبال چیزهای بیشتری هستم، اما هم‌تیمی‌هایم هم همین افکار را دارند و مانند من گل می‌زنند.»

مادرید هر چهار دیدار قبلی مقابل بارسلونا را باخته و در دیدار فصل پیش در خانه بارسا یک بر صفر شکست خورد. البته رونالدو امیدوار است که اوضاع فرق کند: «امیدوارم این فصل ماجرا به نحو دیگری رقم بخورد. ما حتی یک بازی را هم در این فصل نباخته‌ایم و این مهم است چون به ما اعتماد به نفس می‌دهد.

می‌دانیم که دیدار سختی است، اما می‌خواهیم نشان دهیم تیم منسجمی هستیم. احساس اعتماد به نفس دارم و امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم.

طبیعی است که پس از آنچه فصل پیش در لیگ قهرمانان روی داد، مردم حاضر در نوکمپ استقبال بدی از مربی ما داشته باشند، اما نگران نیستیم. سخت تمرکز خواهیم کرد و به چیزی نامرتبط با بازی فکر نخواهیم کرد.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -