تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: عواقب تصمیم غیر كارشناسی سازمان لیگ برعهده ما نیست
به امید موفقیت پرسپولیس

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس: عواقب تصمیم غیر كارشناسی سازمان لیگ برعهده ما نیست

دوشنبه 8 آذر 1389 03:43 ب.ظ

نویسنده : Erfan

Go to fullsize image

کانون هواداران پبروزی (پرسپولیس):

باشگاه پرسپولیس پس از عدم لغو دیدار با سپاهان اطلاعیه‌ای صادر و اعلام كرد: این باشگاه بروز هرگونه مشكلی در این مسابقه به لحاظ شرایط جوی را بر عهده نمی‌گیرد.در این اطلاعیه آمده است:

"به رغم شرایط بسیار نامساعد هوای تهران، حوالی ساعت 10 امروز خبری مبنی بر اینكه دیدار پرسپولیس و سپاهان انجام می شود در سایت رسمی فدراسیون فوتبال قرار گرفت. این در حالی است كه آقای عزیز محمدی و دیگر دست اندركاران سازمان لیگ واقف هستند كه وضعیت نا مساعد هوای تهران به گونه ای است كه كه هیئت دولت، ادارات دولتی، مدارس و ... را طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری تعطیل اعلام كرده است. ضمن اینكه دكتر پوركاظمی رئیس فدراسیون پزشكی – ورزشی شب گذشته در گفت و گو با تلویزیون با اشاره به شرایط نا مساعد هوای تهران از هموطنان تهرانی درخواست كرده است چنانچه قصد انچام حركات ورزشی را دارند حتی المقدور در سالن سرپوشیده باشد.

از طرفی مسئولان تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش شهر تهران طی اطلاعیه ای زنگ ورزش مدارس را تا اطلاع ثانوی لغو كرده اند. همچنین هوای این روزهای تهران باعث شده است صدها تن از تهرانی ها به دلیل همین آلودگی شدید هوا در بیمارستان ها بستری شوند.

حال چه تدبیر و اصراری است كه مسئولان سازمان لیگ برتر طی تصمیمی غیر كارشناسی و در عرض تنها چهار پنج ساعت پیش از مسابقه ممانعتی برای این دیدار نمی بینند تا علاوه بر بازیكنان این دو تیم، ده ها هوادار كه اكثرا قشر جوان و دانش آموز تشكیل می دهند، ترغیب به حضور در ورزشگاه شوند!؟

باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس) با توجه به احترامی كه به قوانین دارد، اعلام می كند با وجود تصمیمات انجام گرفته و به احترام هواداران فهیم با تمام توان در این مسابقه حاضر می شود و بروز هر گونه مشكلی را در این مسابقه به لحاظ شرایط جوی بر عهده نمی گیرد. "دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -