تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - سکو برت: هر جا که دایی بخواهد بازی می‌کنم/ با بزرگ‌ترین تیم آسیا قرارداد بسته‌ام
به امید موفقیت پرسپولیس

سکو برت: هر جا که دایی بخواهد بازی می‌کنم/ با بزرگ‌ترین تیم آسیا قرارداد بسته‌ام

شنبه 22 آبان 1389 07:39 ب.ظ

نویسنده : Omid

 

کانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

سکو برت مدافع اهل مالی امروز(شنبه) قرارداد رسمی خود را با تیم فوتبال پرسپولیس به ثبت رساند.
پس از امضای این قرارداد مصاحبه‌ای را با این بازیکن انجام شده است که متن این مصاحبه در زیر آمده است:

به خاطر اینکه به عضویت خانواده بزرگ پرسپولیس درآمده‌اید به تو تبریک می‌گوییم. لطفا از سوابقتان به ما بگویید.
متشکرم. من در سال‌ها و دوره‌های متفاوتی در تیم‌هایی چون موناکو فرانسه، وست برومویچ، فولام و ریموت انگلیس و مینیوس یونان بازی کرده‌ام که با این آخری در جام یوفا نیز به میدان رفته‌ام. در رده ملی در رده‌های جوانان، امید و بزرگسالان نیز برای تیم ملی کشورم، مالی به میدان رفته‌ام و با این تیم مقام سوم جام ملت‌های آفریقا را به دست آوردیم.

در چه پست یا پست‌هایی می‌توانی بازی کنی؟
پست من دفاع وسط است اما در هر جایی از میدان که علی دایی صلاح بداند به میدان خواهم رفت.

پرسپولیسی شدن چه حسی دارد؟
خوشحالم که با یکی از بزرگترین تیم‌های آسیا قرارداد بسته‌ام بابت این موضوع احساس خوبی دارم و از روز اول با اطمینان می‌دانستم که می‌توانم در تمرینات این تیم رضایت کادر فنی را جلب کنم.

میان حضور تو در تمرینات و عقد قراردادت فاصله‌ای افتاد، آیا این تاخیر تاثیر منفی روی عمل کردت نمی‌گذارد؟
به هیچ وجه. اصلا می‌شود این تاخیر را با نگاهی مثبت دید. در جاهای دیگر دنیا هم برای ثبت قراردادها چنین اتفاقاتی می‌افتد. این قرارداد در شرایطی بسته می‌شود که کادر فنی از من و من از مجموعه تیم آشنایی کاملی پیدا کرده‌ایم.

از نظر هماهنگی با تیم در چه شرایطی قرار داری؟
از نظر خودم با تیم هماهنگی خوبی پیدا کرده‌ام اما این بستگی به کادر فنی دارد که کی از من استفاده کند. در حال حاضر از نظر آمادگی بدنی نیز مشکلی ندارم.

در این مدت با کدامیک از بازیکنان تیم بیشتر جور شده‌اید؟
تیاگو برای هماهنگ شدن من با فضا خیلی به من کمک کرد او به زبان انگلیسی مسلط است و در آشنایی‌ام با سایر بازیکنان بسیار کمک کرد. البته در این مدت کلمات فارسی زیادی یاد گرفته‌ام و امیدوارم بتوانم به زبان فارسی با دیگران ارتباط برقرار کنم.

بازی پرسپولیس با مس کرمان را دیدی؟
بله این بازی را از تلویزیون دیدم. متاسفانه گل زودهمنگام حریف باعث شد که در ادامه بازی را با عجله دنبال کنیم. 10 نفره شدن تیم هم در نیمه دوم برنامه‌ها را به هم زد هرچند پرسپولیس تحت این شرایط نیز نشان داد تیم بزرگی است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -