تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - شكست تلخ‌ ذوب‌آهن مقابل سئونگنام / طلسم قهرمانی در آسیا 18 ساله شد
به امید موفقیت پرسپولیس

شكست تلخ‌ ذوب‌آهن مقابل سئونگنام / طلسم قهرمانی در آسیا 18 ساله شد

شنبه 22 آبان 1389 07:34 ب.ظ

نویسنده : Omid

کانون هواداران پیروزی (پرسپولیس):

تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در فینال لیگ قهرمانان برابر سئونگنام كره‌جنوبی شكست خورد تا طلسم قهرمانی نمایندگان ایران در آسیا 18 ساله شود.

فینال لیگ قهرمانان آسیا امروز از ساعت 13:30به وقت تهران در ورزشگاه ملی توكیو و در حضور حدود 35 هزار تماشاگر برگزار شد و ذوب آهن با نتیجه 3 بر یك برابر سئونگنام شكست خورد.
حدود هزار تماشاگر ایرانی در ورزشگاه حضور داشتند.

ساشا اگونونوفسكی در دقیقه 28،‌ جو بیونگ كوك در دقیقه 52 و كیم چئو لو‌هو در دقیقه 83 برای سئونگنام گلزنی كردند. محمد رضا خلعتبری در دقیقه 67 تك گل ذوب آهن را به ثمر رساند. به این ترتیب سئونگنام 3 بر یك به برتری رسید تا طلسم قهرمان نشدن یك تیم ایرانی در آسیا 18ساله شود. تیم‌های ایرانی از سال 1993 به بعد نتوانستند قهرمان شوند. تیم پاس تهران آخرین قهرمانی را برای ایران در آسیا كسب كرده است.

ذوب آهن در نیمه اول بازی خوبی ارایه كرد اما در نیمه دوم تیم كره‌ای بهتر و هجومی‌تر بازی كرد و شهاب گردان چند موقعیت گلزنی را از بازیكنان سئونگنام گرفت.
منصور ابراهیم‌زاده یكبار دیگر در یك روز تاریخی و بزرگ نتوانست تیمش را قهرمان كند و ذوب آهن به مقام نایب قهرمانی بسنده كرد.
نیشیمورای ژاپنی قضاوت این مسابقه به حسین ماهینی، قاسم حدادی‌فر، علی‌احمدی و محمد قاضی از ذوب آهن و جو چائه چول از سئونگنام كارت زرد نشان داد.

تركیب ذوب آهن اصفهان:
شهاب گردان، سید محمد حسینی، حسین ماهینی، محمد علی‌احمدی، فرشید طالبی، قاسم حدادی‌فر، شاهین خیری( از دقیقه 56 سینا عشوری)، مهدی رجب‌زاده( از دقیقه 68 اسماعیل فرهادی)، محمد قاضی، محمدرضا خلعتبری و ایگور كاسترو ( از دقیقه 87 محمد صلصالی)
سرمربی: منصور ابراهیم‌زاده
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -