تبلیغات
كانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس - علی دایی: تورنمنت غرب آسیا هیچ فایده‌ای نداشت / مخالف حضور علی عسگر در تیم امید هستیم
به امید موفقیت پرسپولیس

علی دایی: تورنمنت غرب آسیا هیچ فایده‌ای نداشت / مخالف حضور علی عسگر در تیم امید هستیم

پنجشنبه 15 مهر 1389 02:42 ب.ظ

نویسنده : Omid

كانون هواداران پیروزی (پرسپولیس): سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص وضعیت آمادگی این تیم اظهار كرد: خوشبختانه شرایط بازیكنان ما خوب است و در حال پیگیری تمرینات خود با نفرات موجود هستیم، اما متاسفانه چند بازیكن مصدوم داریم كه این مشكل تا حدودی كار ما را خراب كرده است.

دایی ادامه داد: همین‌طور دو تن از بازیكنان ما در تیم ملی هستند و حمیدرضا علی عسگر هم باید دوباره به تیم ملی امید برود، اما بقیه بازیكنان ما شكر خدا هیچ مشكلی ندارند و همه چیز خوب و منظم و عالی برای پرسپولیس دنبال می‌شود.

دایی در پاسخ به این سوال كه آیا به حضور بازیكنان خود در تیم‌های ملی هیچ اعتراضی ندارید، گفت: من نسبت به این موضوع اعتراضی ندارم، اما مخالف حضور علی عسگر در تیم امید هستم. علی عسگر تازه همین امروز به ما اضافه شده بود و تمرین كرد اما باز هم فردا باید به اردوی تیم امید برود. اصلا علی عسگر بازیكن ماست یا تیم امید. به نظر من علی عسگر بازیكن پرسپولیس است و با ما قرارداد دارد و باید اینجا بماند.

وی افزود: ما تا الان كمال همكاری را با آقایان كرده‌ایم اما دیگر این طوری نمی‌شود. من فردا باید جوابگوی میلیون‌ها هوادار پرسپولیس باشم چرا كه دو بازی مهم و حساس در پیش داریم و باید در آینده‌ای نزدیك به مصاف استقلال برویم. اصلا مگر می‌شود كه در چند روز پشت سر هم این بازیكنان به میدان بروند. به نظر من برنامه‌ریزی لیگ واقعا ضعیف است و اصلا به فكر باشگاه‌ها نیستند.

سرمربی پرسپولیس با انتقاد از حضور تیم ملی در رقابت‌های غرب آسیا گفت: هیچ لزومی نداشت كه تیم اصلی ایران به مسابقات غرب آسیا می‌رفت. می‌توانستند یك تیم" ب" تشكیل دهند و آن تیم را به غرب آسیا بفرستند. همانطور كه در زمان من این كار انجام شد. به نظر من شاید بازی با چین و كره برای ملی‌پوشان مفید بود اما تورنمنت غرب آسیا هیچ فایده‌ای برای ما نداشت و اصلا خوب نبود. حضور ما در این رقابت‌ها فقط به باشگاه‌ها ضربه زد. مطمئنا نه تنها پرسپولیس بلكه از دیگر تیم‌ها نیز از این برنامه‌ریزی ضرر دیده‌اند.

علی دایی با بیان این كه باید دیدار دوستانه ایران و برزیل را زودتر برنامه‌ریزی می‌كردند، گفت: مطمئنا این شرایط برای همه تیم‌ها مشكل ساز می‌شود. درست است كه برزیل تیم بزرگی است اما باید برنامه‌ریزی‌های این بازی را از خیلی وقت پیش انجام می‌دادند. نه این كه همه كارها را یك دقیقه‌ای انجام دهد. این عدم برنامه‌ریزی فوتبال ما را می‌رساند.

دایی در پاسخ به این سوال كه چه برنامه‌ای برای چند بازی آینده پرسپولیس در لیگ كه به نوعی مهمترین و دشوارترین بازی‌های پرسپولیس در لیگ محسوب می‌شوند، دارید گفت: بازیهای سختی در پیش داریم. تمام تیم‌ها برای ما محترمند، اما ما مانند سایر بازیها تنها برای كسب سه امتیاز به میدان می‌رویم و این تیم‌ها نیز مانند بقیه تیم‌ها هستند و برای ما هیچ فرقی نمی‌كنند. تلاش می‌كنیم تا حداكثر امتیازها را در این بازی‌ها به دست بیاوریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد مشكل گل خوردن سرخپوشان در دقایق پایانی دو دیدار گذشته‌ نیز گفت: فوتبال همین است. خیلی از تیم‌های بزرگ در این چند روز در دقایق آخر گل زدند یا گل خوردند. ما سعی كردیم كه این مشكل را برطرف كنیم. اصلا تا كی می‌خواهد بدشانسی نصیب ما شود مطمئنا این موضوع درست می‌شود.

علی دایی در پاسخ به این سوال كه آیا صحبت‌هایی كه این روزها در مورد مذاكره پرسپولیس با عمادرضا شنیده می‌شود درست است یا خیر گفت: خیر. من این مطلب را از شما می‌شنوم و هیچ اطلاعی از آن ندارم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -